Kontaktid

     Aadress: F. R. Kreutzwaldi 5, 44314 RAKVERE (vaata kaardil)

     Infotelefon:  +372 325 8001
     Faks:  +372 325 8003
     Üldine e-posti aadress: info@laane-viru.maavalitsus.ee
     Registrikood: 70004714

     Maavalitsuse tööaeg: E-N 8.00-17.00, R 8.00-16.00, lõuna 12.00-12.48.

     Perekonnaseisuametnike vastuvõtt: E ja K 9.00-16.00; T ja R 9.00-12.00; N 13.00-16.00.

     Info telefonil +372 325 8062.

     Hüpoteegipidaja vastuvõtt: E-N (tööaegadel).

 

PRESSILE

Maavanemal on üle 60 eri funktsiooni ja kogu maavalitsuse aparaadis rohkem kui 900 erinevat tööülesannet.

Kui oled tegemas lugu maavanemat ja/või maavalitsust puudutaval teemal ning soovid Lääne-Viru maavalitsuse arvamust, hinnangut või lihtsalt kommentaari, siis võta ühendust avalike suhete peaspetsialistiga. Vastame rõõmuga esimesel võimalusel.

 

Kristel Kitsing

Avalike suhete peaspetsialist

+372 325 8007

+372 53 499 629

Kristel.Kitsing@laane-viru.maavalitsus.ee

 

TEENISTUJATE PUHKUSED

 

 

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Maasekretär Tarmo Mikkal 325 8002 tarmo.mikkal@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 26
         

 

KANTSELEI

         
Finantsnõunik Riina Kaptein 325 8020 riina.kaptein@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 28
Kantselei vanemspetsialist Aili Ehamaa 325 8001 aili.ehamaa@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 25
Avalike suhete peaspetsialist Kristel Kitsing

325 8007

53 499 629

kristel.kitsing@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 32

Vanemspetsialist

Liina Raudsepp 325 8004 liina.raudsepp@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 29
Perekonnaseisuametnik Eve Prillop 325 8017 eve.prillop@laane-viru.maavalitsus.ee

kabinet 7

Perekonnaseisuametnik - juhtivspetsialist Anneli Riim

325 8062

anneli.riim@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 7
Perekonnaseisuametnik - vanemspetsialist Terje Pärnasalu 325 8061 terje.parnasalu@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 7
Haldusspetsialist Arne Laks 325 8006 arne.laks@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 35
         
Vanemspetsialist Eda Lauri 325 8022 eda.lauri@laane-viru.maavalitsus.ee

kabinet 29

Kantselei arhivaar Riina Aas 325 8027 riina.aas@laane-viru.maavalitsus.ee

kabinet 14

 

ARENGU- JA PLANEERINGUOSAKOND

Osakonna juhataja Mati Jõgi 325 8010 mati.jogi@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 38
Planeeringuspetsialist Jaan Kangur 325 8015 jaan.kangur@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 40

Peaspetsialist (regionaalarenguprogrammid, MTÜ-d, turism)

Mari Knjazev

 

  teenistussuhe peatatud  

Arendusspetsialist

Moonika Aruvainu 325 8014 moonika.aruvainu@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 36

Vanemspetsialist (ühistransport)

Martin Keskküla 325 8011 martin.keskkula@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 37

Ühistranspordi inspektor

Väino Aunapuu 325 8016 vaino.aunapuu@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 33
Ühistranspordi inspektor Moonika Pitkve 325 8023 moonika.pitkve@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 33
Maatoimingute talitus
Talituse juhataja Sirje Kurik 325 8050 sirje.kurik@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 39

Peaspetsialist

Eerik Lumiste 325 8053 eerik.lumiste@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 40
Vanemspetsialist Leili Kaljula 325 8052 leili.kaljula@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 39

 

HARIDUS- JA SOTSIAALOSAKOND

Haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja Aivi Must 325 8030 aivi.must@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 5
        kabinet 4

Vanemspetsialist (tervisedendus)

Kaidy 

Aljama

325 8025

kaidy.aljama@laane-viru.maavalitsus.ee

kabinet 1
         

Inspektor-vanemspetsialist

Tiiu Kuus 325 8042 tiiu.kuus@laane-viru.maavalitsus.ee kabinet 10