Uudised ja teated

« Tagasi

Lääne-Viru Maavalitsuse eelinfo 3.-7. aprill 2017

Esmaspäev, 3. aprill

 

Kell 9.30 toimub maavanema kabinetis osakonnajuhatajate nõupidamine. Info Kristel Kitsing, tel 325 8007, kristel.kitsing@laane-viru.maavalitsus.ee.

 

3. aprillil osalevad Tiiu Kuus ja Aivi Must Tallinnas SA-s Innove toimuval PISA 2018 eeltesti läbiviimist tutvustaval koolitusel. Info Tiiu Kuus, tel 325 8042, tiiu.kuus@laane-viru.maavalitsus.ee.

 

Teisipäev, 4. aprill

 

Kell 11-14.00 osalevad Tiiu Kuus, Kaidy Aljama ja Aivi Must AQVA Hotel & Spa konverentsikeskuses avatud arutelul lastekaitse- ja perepoliitika arengutest. Tutvustatakse asendushoolduse, puudega laste teenuste, väärkoheldud alaealiste, sidustatud teenuste, uue vanemahüvitise süsteemi ja alaealiste õigusrikkujate süsteemi muudatusi. Info Ann Lind-Liiberg, tel 626 9216, Sotsiaalministeerium, ann.lind-liiberg@sm.ee.

 

Kell 11.00 osaleb haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja Aivi Must sotsiaalvaldkonna töötajatele suunatud infopäeval AQVA Hotel & Spa konverentsikeskuses. Info Aivi Must, tel 325 8030, aivi.must@laane-viru.maavalitsus.ee.

 

Neljapäev, 6. aprill

 

Kell 10.00 osalevad maavanem Marko Torm, haridus- ja sotsiaalosakonna vanemspetsialist Kaidy Aljama ning arendusspetsialist Moonika Aruvainu Ideede laadal Rakvere Ametikoolis. Info Kaidy Aljama, tel 325 8025 kaidy.aljama@laane-viru.maavalitsus.ee.

 

Kell 15.00 toimub kogukonna turvalisuse ümarlaud Sõmeru keskusehoones. Info Tarmo Mikkal, tel 352 8002, tarmo.mikkal@laane-viru.maavalitsus.ee.

 

Reede, 7. aprill

 

Kell 10.00 osaleb haridus- ja sotsiaalosakonna vanemspetsialist Kaidy Aljama lastelaagri „Kaitse end ja aita teist" ettevalmistuskoosolekul Rakvere päästemajas. Info Kaidy Aljama, tel 325 8025 kaidy.aljama@laane-viru.maavalitsus.ee.

 

Kell 13.30 osaleb haridus- ja sotsiaalosakonna vanemspetsialist Kaidy Aljama Lääne-Viru Tervisenõukogu koosolekul Rakvere haiglas. Info Kaidy Aljama, tel 325 8025, kaidy.aljama@laane-viru.maavalitsus.ee.

 

Kell 19.00 osaleb maavanem Marko Torm Sõmeru valla 25. aastapäeva tähistamisel Sõmeru keskusehoones. Info Kristel Kitsing, tel 325 8007, kristel.kitsing@laane-viru.maavalitsus.ee.

 

Laupäev, 8. aprill

 

Kell 19.00 osaleb maavanem Marko Torm Rakke valla 25. aastapäeva tähistamisel Rakke Kultuurikeskuses. Info Kristel Kitsing, tel 325 8007, kristel.kitsing@laane-viru.maavalitsus.ee.