Uudised ja teated

« Tagasi

“Armastuse ajalugu” saab vaadata tasuta

Neljapäeval, 15. juunil kell 18.30 linastub Rakvere Teatrikinos auhinnatud filmilavastaja Radu Mihăileanu eepiline läbi mitme aastakümne vältav „Armastuse ajalugu". Film jõuab vaatajateni Europe Direct Lääne-Virumaa ja Rakvere teatrikino koostöös ning seanss on tasuta.

 

„Armastuse ajalugu" on liigutav film, mis viib meid 1930-ndate Poolast 21. sajandi New Yorki ja kus mängivad Derek Jacobi („Tuhkatriinu"), Elliott Gould („Oceani 11 – kõrged panused") ja „maailma enim armastatud naist" Gemma Arterton („007: Veidi lohutust").

 

Leo elab mälestustega oma elu suurimast armastusest. Hoolimata valusast minevikust võtab ta koos oma parima sõbra Brunoga elu rõõme ja muresid vastu väsimatu ja pöörase huumoriga.

 

Teisel pool linna, Brooklynis, üritab teismeline Alma sihikindlalt leida oma emale ideaalset meest. Olles alati ratsionaalne, leiab ta end ühtäkki armumas nägusasse klassikaaslasesse Mishasse ja avastamas esmakordselt armastust. Miski ei paista ühendavat vana Leod ja noort Almat. Kuid siiski...

 

Väärtfilmiõhtut toetavad Euroopa Liit, riigikantselei ja Lääne-Viru maavalitsus ning see on huvilistele tasuta.